Self-compassion w praktyce terapeutycznej – opinie uczestników po szkoleniu online

 

Jestem zafascynowana ideami 3 Fali, która w bardziej holistyczny sposób podchodzi pracy psychoterapeutycznej, więc poleciłabym każde szkolenie z tego nurtu. Było to jedno z wielu szkoleń online, w jakim uczestniczyłam, ale pierwsze, w którym forma online w ogóle mi nie przeszkadzała. Prowadzący wprowadził wyjątkową atmosferę bezpiecznej bliskości.

 

Poleciłabym to szkolenie innym niezależnie od nurtów w jakich pracują. Jego uniwersalność, dogłębne i szczegółowo potraktowane treści, z przede wszystkim charakter doświadczeniowy warsztatu sprawiają, że jest on naprawdę wyjątkowy. Świetnie przygotowane materiały, obdarowanie ćwiczeniami do pracy własnej i do pracy w gabinecie i do tego bardzo przyjemna atmosfera. Szczerze polecam!

 

Uważam je za szalenie ważne, niezależnie od nurtu w którym ktoś pracuje, to uniwersalny paradygmat, użyteczny w każdej pracy pomocowej

 

Warsztat okazał się dla mnie głębokim, poszerzającym perspektywę doświadczeniem, skutkującym wyraźnym spadkiem wewnętrznej presji, większą otwartością w procesie oraz wzrostem klarowności tego, co naprawdę ważne i wyznacza kierunek pośród pojawiających się przeszkód – na ścieżce pracy terapeutycznej i nie tylko.